İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Yenibosna Tesisatçı TelefonYenibosna Su Tesisatçısı

 

İstanbul-Yenibosna su tesisatçısı olarak  İstanbul Yenibosna'nın tüm mahallelerinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Yenibosna Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabolara dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıklarını kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz. Tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir. Çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Yenibosna Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz  evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

Lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Yenibosna Gider Açma

İstanbul-Yenibosna tüm mahallelerinde evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son.

Uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Yenibosna Tesisatçı Telefon Numarası

Yenibosna Tesisat Telefon

Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Yenibosna Sıhhi Tesisatçı Telefon Numarası

Yenibosna Tesisat Telefon Numarası

Yenibosna Tesisat Servisi Telefon Numarası

Yenibosna Tesisat Ustası Telefon Numarası

Yenibosna Sıhhi Tesisat Servisi Telefon

Yenibosna Su Tesisatçısı Usta Telefon

Yenibosna Tesisatçı Usta Telefon Numarası

Yenibosna Tuvalet Açma Servis Telefonu

Yenibosna Klozet Açma Servis Telefonu

Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma Servis Telefonu

Yenibosna Mutfak Gider Açma Servis Telefonu

Yenibosna Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Yenibosna Tıkalı Mutfak Pimaş Borusu Açma

Yenibosna Lavabo Pimaş Borusu Su Çekmiyor

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde

Yenibosna Gece Lavabo Açan Su Tesisatçı Ustası

Yenibosna Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Yenibosna İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Yenibosna Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Yenibosna 7/24 Gider Tıkanıklığı Açan Tesisatçılar

Kameralı Lavabo Açmak Yenibosna

Yenibosna Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Yenibosna Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Yenibosna Acil Su Tesisatçısı

Yenibosna Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Yenibosna Pimaş Çökme Yaptı Nasıl Onarılır

Yenibosna Pimaş Yıkama

Yenibosna Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma