İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Bahçeşehir Su Tesisatçısı

 

Bahçeşehir Su Tesisatçısıİstanbul-Bahçeşehir sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Bahçeşehir bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Bahçeşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Bahçeşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Bahçeşehir Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Bahçeşehir Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Bahçeşehir Gider Açma

İstanbul-Bahçeşehir bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bahçeşehir Musluk Değişimi

Bahçeşehir Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Bahçeşehir tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Bahçeşehir Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Bahçeşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Tuvalet Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Tesisatçı Telefon Numarası

Bahçeşehir Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Bahçeşehir Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Bahçeşehir Kanal Açma

Bahçeşehir 7/24 Online Tesisatçı

Bahçeşehir Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Petek Temizleme

Bahçeşehir İlaçlı Petek Temizleme

Bahçeşehir Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Bahçeşehir Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Lavoba Açma

Bahçeşehir Robotla Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Bahçeşehir Tesisat Servisi

Bahçeşehir 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Bahçeşehir Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bahçeşehir Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir Noktasal Kaçak Su Bulma

Bahçeşehir Klozet Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Robotla Klozet Açma

Bahçeşehir Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Bahçeşehir Tıkalı Pimaş Açanlar

Bahçeşehir Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Bahçeşehir Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Bahçeşehir Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Bahçeşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Bahçeşehir Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Bahçeşehir Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Bahçeşehir Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Bahçeşehir Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Bahçeşehir Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Bahçeşehir Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Bahçeşehir Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Bahçeşehir Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Bahçeşehir Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Bahçeşehir Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Bahçeşehir Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Bahçeşehir İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Bahçeşehir 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bahçeşehir Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Bahçeşehir Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Bahçeşehir Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Bahçeşehir Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Bahçeşehir Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Bahçeşehir Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Bahçeşehir Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bahçeşehir Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Bahçeşehir Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Bahçeşehir Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Bahçeşehir Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Bahçeşehir Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Bahçeşehir Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Bahçeşehir Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Bahçeşehir Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Bahçeşehir Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Bahçeşehir Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Bahçeşehir Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçeşehir Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Bahçeşehir Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Bahçeşehir Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Bahçeşehir İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Bahçeşehir Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Bahçeşehir Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Bahçeşehir

Bahçeşehir Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Bahçeşehir Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Bahçeşehir Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Bahçeşehir Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Bahçeşehir Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Bahçeşehir Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Bahçeşehir Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Bahçeşehir Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Bahçeşehir Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Bahçeşehir Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Bahçeşehir Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Bahçeşehir En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Başakşehır Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim