İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Yenibosna Su Tesisatçısı

 

Yenibosna Tesisatçıİstanbul-Yenibosna sıhhi tesisatçısı olarak İstanbul Yenibosna bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

*Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

*Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

*Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

*Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma ✅Noktasal Su Kaçağı Bulma
✅Petek Temizliği ✅Pimaş Yıkama

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Yenibosna Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Yenibosna Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Yenibosna Gider Açma

İstanbul-Yenibosna bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Yenibosna Musluk Değişimi

Yenibosna Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

 Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

 Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Yenibosna Su Kaçağı Bulma

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Yenibosna tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

 Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

 *Tavanda Kabarma

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Yenibosna Su Kaçağında dikkatetmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

 Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Yenibosna Tuvalet Açan Tesisatçı

Yenibosna Tıkalı Tuvalet Açan Tesisatçı

Yenibosna Tesisatçı Telefon Numarası

Yenibosna Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Yenibosna Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Yenibosna Kanal Açma

Yenibosna 7/24 Online Tesisatçı

Yenibosna Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Yenibosna Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Yenibosna Petek Temizleme

Yenibosna İlaçlı Petek Temizleme

Yenibosna Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Yenibosna Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Yenibosna Lavoba Açma

Yenibosna Robotla Tıkanıklık Açma

Yenibosna Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Yenibosna Tesisat Servisi

Yenibosna 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Yenibosna Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Musluk Değişim Fiyatı

Yenibosna Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Yenibosna Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Yenibosna Noktasal Kaçak Su Bulma

Yenibosna Klozet Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Robotla Klozet Açma

Yenibosna Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Yenibosna Tıkalı Pimaş Açanlar

Yenibosna Tıkalı Kanal Açma

Yenibosna Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Yenibosna Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Yenibosna Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Yenibosna Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Yenibosna Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Yenibosna Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Yenibosna Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Yenibosna Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Yenibosna Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Yenibosna Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Yenibosna Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Yenibosna Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Yenibosna Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Yenibosna Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Yenibosna Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Yenibosna İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Yenibosna 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Yenibosna Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Yenibosna Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Yenibosna Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Yenibosna Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Yenibosna Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Yenibosna Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Yenibosna Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Yenibosna Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Yenibosna Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Yenibosna Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Yenibosna Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Yenibosna Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Yenibosna Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Yenibosna Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Yenibosna Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Yenibosna Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Yenibosna Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Yenibosna Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Yenibosna Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Yenibosna Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Yenibosna Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Yenibosna Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Yenibosna İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Yenibosna Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Yenibosna Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Yenibosna

Yenibosna Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Yenibosna Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Yenibosna Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Yenibosna Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Yenibosna Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Yenibosna Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Yenibosna Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Yenibosna Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Yenibosna Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Yenibosna Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Yenibosna Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Yenibosna Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Yenibosna En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Yenibosna Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim