İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

 

Şirinevler Su Tesisatçısı 7/24 Hizmetinizdeyiz

Şirinevler Tesisatçı TelefonŞirinevler Tesisatçısı

Bahçelievler Şirinevler su tesisatçısı olarak  Bahçelievler Şirinevler'in tüm sokaklarında 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

*Şirinevler Tesisat

*Şirinevler Tesisat Servisi

*Şirinevler Tesisat Ustası

*Şirinevler 7/24 Tesisatçı

*Şirinevler 7/24 Su Tesisatçısı

*Şirinevler Sıhhi Tesisat

*Şirinevler Sıhhi Tesisatçı

✅Robotla Tuvalet Açma

✅Robotla Pimaş Açma

✅Robotla Lavabo Açma

✅Garantili Hizmet

 

 

Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir.Bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıklarıdır.Mutfak lavabosu tıkanıklığı açmak için genelde kimyasal maddeler kullanılmış olsada hiç bir zaman kesin çözüm vermemektedir.Evinizin tesisatçısı olarak en iyi teknolojik cihazlarımızla kırmadan dökmeden robot cihazlarla 5 dk tıkanıklığı açarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

service-10

Şirinevler Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabolara dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıklarını kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz. Tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir. Çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

lavabo tıkanıklığı açma

Şirinevler Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz  evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

Lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz

Şirinevler Gider Açma

Bahçelievler-Şirinevler tüm mahallelerinde evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son.

Uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz. 

KAMERALI GÖRÜNTÜLEME NEDİR?, 

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

ROBOTLA PİMAŞ AÇMA 

Robotla pimaş açma sayesinde evinizde iş yerinizde oluşacak pimaş tıkanıklarını kısa süre içerisinde kırmadan dökmeden kısaca sizlere maddi ve manevi zarar vermeden açmaktayız.Müşterilerimizden aldığımız sorular genelde gidere atmış olduğumuz yay borularımıza zarar vermi yönünde oluyor.Kesinlikle giderinize salmış olduğumuz susta(yay)borularına her hangi bir zarar vermemekte birlikte sizlere daha az masrafla kesin çözüm sunmaktadır.Karşılaşağınız her hangi bir tıkanıklıkta çağırmış olduğunuz tesisatçı kırılacak dökülecek lafına lütfen itibar etmeyiniz.Bu sizlere ciddi maliyet çıkarabilir.Böyle bir durumda bizleri 7/24 arayabilir hem telefon yolu ile hemde real destek alabilirsiniz.Evinizin Tesisatçısı Firması olarak bizler yıllardır müşterimizin kazançı bizim kazancımız anlayışı ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Şirinevler Tesisatçı Telefon Numarası

Şirinevler Su Tesisatcısı Telefon Numarası

Şirinevler Sıhhi Tesisatçı Telefon Numarası

Şirinevler Tesisat Telefon Numarası

Şirinevler Tesisat Servisi Telefon Numarası

Şirinevler Tesisat Ustası Telefon Numarası

Şirinevler Sıhhi Tesisat Servisi Telefon

Şirinevler Su Tesisatçısı Usta Telefon

Şirinevler Tesisatçı Usta Telefon Numarası

Şirinevler Tuvalet Açma Servis Telefonu

Şirinevler Klozet Açma Servis Telefonu

Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı Açma Servis Telefonu

Şirinevler Mutfak Gider Açma Servis Telefonu

Şirinevler Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Şirinevler Tıkalı Mutfak Pimaş Borusu Açma

Şirinevler Lavabo Pimaş Borusu Su Çekmiyor

Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde

Şirinevler Gece Lavabo Açan Su Tesisatçı Ustası

Şirinevler Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Şirinevler Su Kaçağı Bulma

Şirinevler Tuvalet Pimaş Borusu Tıkanıklığı Açma

Şirinevler Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Şirinevler 7/24 Gider Tıkanıklığı Açan Tesisatçılar

Kameralı Lavabo Açmak Şirinevler

Şirinevler Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Şirinevler Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Şirinevler Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Şirinevler Acil Su Tesisatçısı

Şirinevler Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Şirinevler Pimaş Çökme Yaptı Nasıl Onarılır

Şirinevler Pimaş Yıkama

Şirinevler Tuvalet Pimaşı Yıkama

Şirinevler Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Şirinevler Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Şirinevler Pazar Günü Çalışan Su Tesisatçısı

Şirinevler Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Şirinevler Güvenilir Tuvalet Açma Firması 

Şirinevler En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Şirinevler  Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim

Şirinevler En İyi Lavabo Açıcı Yorumları