İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Su Tesisatçısıİstanbul-Esenyurt sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Esenyurt bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Esenyurt Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Esenyurt Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Esenyurt Gider Açma

İstanbul-Esenyurt bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Esenyurt Musluk Değişimi

Esenyurt Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Esenyurt Su Kaçağı Bulma

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Esenyurt tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Esenyurt Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Esenyurt Tuvalet Açan Tesisatçı

Esenyurt Tıkalı Tuvalet Açan Tesisatçı

Esenyurt Tesisatçı Telefon Numarası

Esenyurt Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Esenyurt Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Esenyurt Kanal Açma

Esenyurt 7/24 Online Tesisatçı

Esenyurt Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Esenyurt Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt İlaçlı Petek Temizleme

Esenyurt Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Esenyurt Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Esenyurt Lavoba Açma

Esenyurt Robotla Tıkanıklık Açma

Esenyurt Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Esenyurt Tesisat Servisi

Esenyurt 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Esenyurt Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Musluk Değişim Fiyatı

Esenyurt Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Esenkent Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Noktasal Kaçak Su Bulma

Esenyurt Klozet Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Robotla Klozet Açma

Esenyurt Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Esenyurt Tıkalı Pimaş Açanlar

Esenyurt Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Esenyurt Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Esenyurt Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Esenyurt Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Esenyurt Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Esenyurt Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Esenyurt Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Esenyurt Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Esenyurt Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Esenyurt Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Esenyurt Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Esenyurt Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Esenyurt Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Esenyurt Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Esenyurt Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Esenyurt İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Esenyurt 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Esenyurt Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Esenyurt Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Esenyurt Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Esenyurt Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Esenyurt Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Esenyurt Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Esenyurt Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Esenyurt Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Esenyurt Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Esenyurt Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Esenyurt Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Esenyurt Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Esenyurt Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Esenyurt Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Esenyurt Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Esenyurt Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Esenyurt Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Esenyurt Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Esenyurt Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Esenyurt Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Esenyurt Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Esenyurt İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Esenyurt Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Esenyurt Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Esenyurt

Esenyurt Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Esenyurt Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Esenyurt Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Esenyurt Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Esenyurt Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Esenyurt Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Esenyurt Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Esenyurt Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Esenyurt Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Esenyurt Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Esenyurt Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Esenyurt Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Esenyurt En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Esenyurt Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim