İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Kamera ile Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma

ÜSKÜDAR KAÇAK SU TESPİTİÜsküdar Su Kaçağı Tespiti,Üsküdar Su Kaçağı Bulma İstanbul-Üsküdar sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Üsküdar bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı kaçak su tespiti,tuvalet tıkanıklığı açma gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden en az maliyetli noktasıl tesbitle su kacaklarını bulup onarmaktayız.Niçin bizleri seçmelisiniz?Bildiğiniz üzere ufacık bir su damlası zamanla tavanınızda yürüyerek su kaçağının 1 mt uzağından akıntı yapabilir.Ucuz bir maliyetle cağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa eğer evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.Kar yapıyım derken fayans parası işcilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olucaktır.Evin toz toprak içinde kalmasıda cabası.Biz Evinizin Tesisatçısı firması olarak sizlere en az maliyetli noktasal tesbitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz.

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

                                                  

ÜSKÜDAR SU KAÇAĞI TESPİTİ HANGİ YÖNTEMLERLE YAPILIR

Evinizde su kaçağı olup olmadığını anlamak için artık eskisi gibi tesisatçı çağırmanıza gerek yoktur.Peki su kaçağı olup olmadığını nasıl anlarım diyosanız..

*Su faturanız kullanımdan fazla geliyosa ve sürekli artış gösteriyosa büyük bir ihtimal evinizde su kaçağı var demektir.

*Su vanasını kapattığınızda su sayaçı hala dönüyosa evinizde su kaçağı var demektir.

*Ayrıca evinizin duvarında tavanında nem ve kabarma oluşuyorsa evinizde su kaçağı var demektir.

 

Su Faturası Beklediğinizden Yüksek Mi Geliyor ?

Evinizde veya iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa büyük ihtimal su kacağı ile karşı karşıyasınız. Su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir su sayacınız bozuk olabilir veya rezervuar akıtıyor olabilir.

Böyle sorunlarda profesyonel bir tesisat firmasından yani EVİNİZİN TESİSATÇISI;ndan yardım almalısınız biz evinizde su kaçağını agustik dinleme cihazı veya termal kamera yardımıyla %100 tespit ediyoruz ve sadece su kaçağının olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz.Sizleri hem fazla masraftan hemde evinizin tahribat görmesinden kurtarıyoruz. SU KAÇAĞINI NOKTASAL OLARAK BULUP EĞER İSTERSENİZ ANINDA ONARIMINI YAPIYORUZ.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Yurt dışından temin ettiğimiz görüntülü kamera sistemi ile evinizde iş yerinizde ki su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz.Neden termal kamera ile su kaçağı yapmanızı öneriyoruz çünkü termal kamera ile su kaçaklarını noktasal olarak yani bir fayans kırarak tespit edebilirsiniz.Dinleme cihazlı su kaçağı bulma makinaları çoğu zaman yanıltmalara sebebiyet verebiliyor.Buda Sizler için hem maddi hemde manevi zarara uğratır.Evinizin Tesisatçısı olarak bizler uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.Bizleri Arayın pişman olmayacaksınız.

Demir boru da meydana gelen su kaçağı tamir edilebilir mi?

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz ancak tespit ettikten sonra demir borunun ek yerleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır fakat demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse kesinlikle komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz  çünkü sürekli su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat sürekli komşunuza zarar verme ve üzülmenize neden olur eğer bir bölümde çürüme çatlama varsa kesinlikle tamirat öneriyoruz.

Biz Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Su kaçağını bulmak için çeşitli yöntemler vardır  bu yöntemler termal kamerayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma biz bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır  su kaçağını bulmak için öncelikle sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden veya benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonra gerektiğinde su basıncı veya oksijen basıncı uygulayarak  su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonra patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir veya iki fanyans veya seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız işlem 2 yıl firmamız tarafında garanti altına alınır.

 

ETİKETLER

Üsküdar Kameralı Cihazla Kaçak Su Tespit Etme

Üsküdar Su Kaçağı Bulma Servisi

Üsküdar Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Telefon Numarası

Üsküdar Su Kaçak Tespit Ve Tamiratı

Üsküdar Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Üsküdar Su Kaçağı Bulma Termal Kamera

Üsküdar Tuvaletten Alt Kata Su Sızıyor

Üsküdar Görüntülü Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Üsküdar Su Kaçağı Tespit Servisi

Üsküdar Su Kaçağı Bulma Servisi

Üsküdar Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Üsküdar Profosyonel Su Kaçağı Bulan Firmalar

Üsküdar Su Kaçağı Tamircisi

Üsküdar Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Üsküdar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Üsküdar Gece Açık Su Kaçağı Bulma Servisi

Üsküdar 7/24 Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Su Tesisat Ustaları

Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisat Servisi Üsküdar

Üsküdar Termal Kamera Kullanarak Su Kaçağı Bulan Ustalar

Üsküdar Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Üsküdar 7/24 Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Kırmadan 7/24 Su Kaçağı Tespit Etme

Üsküdar Demir Su Tesisatında Kaçak Var Çözümü Var Mı?

Üsküdar Evimde ki Demir Su Tesisatı Çürümüş Sürekli Patlıyor Değişmek İstiyorum

Üsküdar Fayans Altından Su Geliyor Nerde Oldu Belli Değil Nasıl Müdahale Edebilirim?

Üsküdar Acil Su Kaçağı Tespitciler

Üsküdar Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Acil Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Tesisatçılar

Üsküdar Evde Nemlenme Var Su Kaçağı Olabilir mi?

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Nokta Atışı

Üsküdar Kamera ile Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Banyodan Komşuya Su Gidiyor Nasıl Çözebilirim

Üsküdar Duşa Kabin Alt Komşuya Su Veriyor Çözümü Nedir ?

Üsküdar Noktasal Su Kaçağı Tespit Yapan Makinaların Fiyatları