İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

7/24 Hizmet Acil Su Tesisatçısı

Merter TesisatçıMerter Tesisatçı

Merter Sıhhi Tesisat Nedir? Sıhhi Tesisat Özellikleri Nelerdir?

 

Sıhhi tesisat nedir? En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

MERTER SU TESİSATÇISI İÇİN BİZLERİ 7/24

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN ARAYABİLİRSİNİZ.

Merter Daire sakinleri açısından sıhhi tesisat nedir?

Evlerimiz içerisinde bulunan lavabolar, duş tekneleri, evyeler, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar başlıca sıhhi tesisat elemanlarındandır. Örneğin sistemin kurulumundan sonra düzenlemelerin kontrolünü sağlamak için musluklar ve muslukların içerisine contalar eklenir.

Aslında sık sık yaşadığımız conta sorunları bir sıhhi tesisat problemidir. Ya da klozet musluklarının çalışmaması, giderlerin tıkanması, tesisat borularındaki sızıntılar, evyelerden gelen pis koku, günlük hayatımızda sık sık yaşadığımız irili ufaklı sıhhı tesisat sorunlarındandır.

Sıhhi tesisat nedir sorusuna cevap verirken, dairelerimiz içerisindeki temiz su ve pis su tesisatlarına birkaç soru ile farklı bir açıdan bakalım.

Sıhhi tesisat kurulumunda suyun özellikleri ne olmalıdır?

Sıhhi tesisat kurulumu sırasında alınacak suyun kaynağında aranacak özellikler; suyun sıcaklığının 7 ila 12 derece arasında olması, suyun renksiz ve berrak olması, suyun kokusu ve sertlik derecesinin standartlar içerisinde yer alması, zararlı mikroorganizma ve bakterilerin bulunmaması olarak listelenebilir.

Sıhhi tesisat boruları döşenirken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Sıhhi tesisat boruları döşenirken erişilebilirlik ön plandadır çünkü zamanla kullanıma bağlı olarak arızalarla karşılaşılması durumunda onarılması ve değiştirilmesi için borulara kolayca erişmek önemlidir. Borular döşenirken, özellikle açıkta bulunan boruların işlevini yerine getirmesinin yanında sistemin görselliği de önem taşır. Kullanılan boruların donmasını önlemek için boruların izole edilmesi aranan diğer hususlardandır.

✅Robotla Pimaş Açma 

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama


Sıhhi Tesisat Nedir

Su hızının yüksek olması ya da aniden açılıp kapanması tesisatta basınç dengesizliği yaparak diğer tesisat elemanlarına zorlama veya gürültü çıkararak rahatsızlık yaratabilir. Suda bulunan havanın kolaylıkla dışarı atılabilmesi için eğim sayaçtan yukarı doğru olmalıdır.

Açıkta duran boruları duvara sabitlemek için askılar ve kelepçeler kullanılır. Bu askı ve kelepçeler borulara uygun boyutlarda ve uygun malzemeden yapılmış olmalıdır. Zamanla boruların zarar görmemesi için borular macun veya köpük gibi yumuşak malzemelerle doldurulmalıdır.

İnsan sağlığı açısından sıhhi tesisat nedir?

Tesisat sistemi kurulurken pis suyun atılma şekli oldukça önem arz eder. İnsan sağlığına zararlı olan bu suların şehir kanalizasyonuna, şehir kanalizasyonlarının bulunmadığı yerlerde ise süzme veya çökertme çukurlarına atılması gerekir. Pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı bir biçimde dışarıya taşınmasına, boruların böceklerle temas etmemesine, sızdırmaz olmasına, çabuk kırılmayan ve dayanaklı olmasına dikkat edilmelidir.

Yukarıda kısaca detaylandırılan kriterlerden bir tanesinin bile ihmal edilmesi, çok ciddi sağlık problemlerine yol açabilir.

Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için yapmamız gerekenler nelerdir?

Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir.

Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir.

Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenlerdendir.

Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

 

Kameralı Su Kaçak Tespit Cihazı İçin |EvinizinTesisatcısı

Merter Kameralı Su Kaçak Tespit Cihazı

Evlerde, apartmanlarda, iş yerlerinde kısaca tüm kapalı yaşam mekanlarında, sıhhi tesisat kullanıyoruz ve bu tesisatın hayatımıza kattığı avantajları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu konforun sağlıklı olarak devam edebilmesi açısından su şebekesinden gelen suyun tesisat içerisinde güvenli bir şekilde dolaşması ve aynı şekilde atık suların güvenli bir şekilde kanalizasyon ağına ulaşması önem arz ediyor.

Temiz su ya da atık su tesisatında olası bir kaçak, can sıkıcı hatta yanlış bir seçim yapıldığında oldukça masraflı bir süreçle bizleri karşı karşıya bırakabilir. Özellikle son yıllarda hızla gelişen teknoloji, bu konuda da en büyük yardımcınız olabilir.


Kameralı Su Kaçak Tespit Cihazı Merter

Tabi doğru donanımları kullanan doğru bir kurumu bulursanız…

Merter Kameralı su kaçak tespit cihazı ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

Su kaçağı bazı durumlarda kendini belli etmez, hatta sorun derinleşse bile kaçak olduğundan son ana kadar sorundan haberdar olamayabilirsiniz. Bunun dışında belirtinin ortaya çıktığı alanla, sorunun başladığı nokta değişiklik gösterebilir. Sonuçta tavan, zemin ve duvarlarda su sızıntısının ortaya çıkarmış olduğu problemler, sorunun oluştuğu yaşam alanınızı sağlıksız bir hale getirir ancak sorunu tespit etmek her zaman kolay olamayabilir. İşte bu gibi durumlarda kullanılan cihazlardan biri olan kameralı su kaçak tespit cihazı, gözle görülmeyecek sızıntıları bile tespit edebilir.

Kaçak konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunan kameralı su kaçak tespit cihazı, problemli bölgeyi tespit etmek için gerçekten mükemmel bir donanımdır. Nem ve akıntı oluşan duvarlar, kamera sayesinde kolaylıkla tespit edilir. Termal kamerası sayesinde sadece su kaçağı bulunan bölgeye noktasal bir şekilde yoğunlaşma imkanı tanıyan bu cihazın bir diğer versiyonu da pimaş içinde görüntü sağlayanıdır. Tıkanıklık açma için kullanılan bu cihaz, nadiren pimaş deformasyonlarını tespit etmek için de kullanılabilir.

Merter Su kaçağı en kolay nasıl anlaşılır?

Unutmayın, herhangi bir kaçak ihtimalinden şüpheleniyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bütün vanaları ve muslukları kapattığınız zaman, su tesisatı sayacınız dönüyorsa su kaçağı problemi ile karşı karşıyasınız demektir. Eğer bu kaçak veya sızıntı, yaşam alanınızda hiçbir belirti göstermiyorsa, kameralı su kaçak tespit cihazı, akustik su kaçağı tespit cihazı, nem ölçer cihazlar gibi donanımlara ve bu donanımları kullanabilecek tecrübeli bir kuruma ihtiyacınız var demektir.

Doğru firma aracılığıyla yapılacak hassas ölçümler kısa zamanda doğru sonuç verecek ve çok fazla masraf oluşturmayacak şekilde sorunlar halledilecektir.

Evinizintesisatcısı ile eviniz güvende!

 

Klozet Tıkanması Nedir? Tıkanıklık Nasıl Açılır? | EvinizinTesisatcısı

Merter Klozet Tıkanması

Klozet, uzunca bir dönemdir modern bireyin ihtiyacı olarak kullanılmaktadır. Alaturka tuvaletlerin kullanımı zaman içinde azalsa da kökeni Roma İmparatorluğu’na dayanan klozetler zaman zaman, çeşitli sebeplerden dolayı tıkanmaktadır. Klozetlere atılan ıslak mendiller, kalın kağıt havlular, kumaş parçaları ve sert cisimler klozet giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle temizlik ve çöp atma alışkanlıklarımız da hayli önem taşımaktadır.


Klozet Tıkanması Merter

Merter Klozet nasıl tıkanır?

· Sert cisimlerin klozete atılması ve üzerine sifonun çekilmesi, klozeti en çok tıkayan unsurların başında gelmektedir.

· Bez havlu, kilim ya da tuvalet örtüsü püsküllerinin klozete atılması da klozeti yüksek ölçüde tıkamaktadır.

· Ev içi çöplerin klozete atılması klozet tıkanmalarına yol açar.

· Klozet gider genişliğine göre vida, conta ve pulların klozete düşmesi bazı dar giderli klozetleri tıkar.

· Cam kırıklarının klozete boşaltılması klozetlerin tıkanmasına yol açmaktadır.

· Klozete düşürülen madeni paralar da dar gidere sahip klozetlerin tıkanmasına yol açabilir.

Merter Tıkalı klozet nasıl açılır?

Böyle bir durumda kolumuzu dirseğimize kadar poşetle kaplayıp ya da dirsek boyu bir eldiven kullanarak klozetteki tıkanıklığa mahal veren maddenin yakında olup olmadığını kontrol edebiliriz.
Eğer tıkanıklığa yol açan maddeyi uzanarak çıkarabilirsek suyun gidişini beklemeli ve ardından klozeti temizlemeliyiz.

Tabii ki bazı durumlarda poşet içerisinde olsa bile kolumuzu klozetin içine sokmakta ikilem yaşayabiliriz. Bu gibi durumlarda eğebileceğimiz sert bir demir veya yamuk bir sopa vasıtası ile tıkanıklığı kontrol edebiliriz.

Pompa bazı durumlar işe yarayabilir. Geniş ağızlı bir pompa ile klozete basınç uygulayabilir ve tıkanıklığı kontrol edebiliriz.

Kimyasallar kullanarak klozet açma işlemi uygulayabiliriz. Birkaç poşet lavabo açıcı maddeyi, klozete dökerek ardından sıcak su ile tıkanıklığı gidermeye çalışmak etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkabilir.

Yukarıda saydığımız işlemlerden sonuç alamazsak  profesyonel bir kanal açma uzmanından yardım isteyebiliriz.

Merter su kaçağı tespiti

Evinizin tesisatında su kaçağımı var?

Alt katta ki komşunuza sumu damlıyor?

Sorun etmenize gerek yok  bizi arayın bir servis isteyin yeter ekibimiz gelsin su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı cihaz yardımıyla kolayca ve kesin olarak kaçağı tespit etsin.Biz su kaçağı konusunda kendimize çok güveniyoruz  su kaçağını bulduktan sonra sadece bir veya iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı onarım  yaparak hizmetinize sunuyoruz.

Sıradan tesisatçılar tesisatı komple değiştirelim  veya bir kaç yeri kıralım gibi tavsiyelerde bulunabilir artık bu gibi durumlar cok eskide kaldı bunlara gerek yok size zaman tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir böyle bir durumda  kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım almalısınız Acıbadem su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz.Evinizin tesisatçısı olarak sizlere kesin ve garantili çözümler sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Merter Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Su kaçağı ve tuvalet tıkanıklığı alanında hizmet veren tesisat Şirketimiz her geçen gün Istanbul'un her bölgesinde servis ağını genisletmektedir.Memnun ve mutlu müşterilerimiz sayesinde başarılarını taclandiran evinizintesisatcisi firması olarak uygun fiyata kaliteli ve güvenceli hizmet sunmaktadır.

Merter'de hizmete başlayan şubemiz sayesinde Merter Su Tesisatçı ihtiyacını karşılamayı umut ediyoruz.Su kacağı ve tuvalet tıkanıklığını makinayla çözen Merter Tesisat ustası olarak daima hızlı titiz kaliteli ve ucuz bir tesisat hizmetini vereceğimiz için mutlu ve gururluyuz.

*Tavandan su mu damlıyor?

*Parkeleriniz de kabarma mı başladı?

*Tuvaletinizden ağır kokumu geliyor?

*Tuvaletiniz mi tıkandi?

*Klozetiniz mi Tıkandı?

*Mutfak Gideriniz mi Tıkandı?

*Banyo Gideriniz mi Tıkandı?

*Petekleriniz Isıtmıyor mu?

*Peteklerinizden Sumu Damlıyor?

*Kombinizden Sumu Akıyor?

*Getirdiğiniz hiç bir tesisatçıdan fayda goremediniz ve sorununuz devam mı ediyor?

O halde üzülmeyin evinizintesisatcisi olarak Merter'de ki cihazla Tuvalet Tıkanıklığı Banyo Mutfak Tıkanıklığınızı Su Kaçağınızın ve tüm Sıhhi Tesisat işlerinizin imdadına yetişerek kırmadan dökmeden kaliteli hızlı ve ucuz isciliğimizle sizleri sıkıntıdan kurtaracagiz.

Merter Patlak Tesisat Borusu ve Tuvalet Tıkanıklığı Kamera ile Tesbit Eden Tesisatcı Ustası ?

Merter Kırmadan Su Tesisatı,Kaçak Bulma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti Nedir?

Temiz su pis su tuvalet ve klozet gider tesisatının döşenmesi insanların toplu yaşama gectiğinden itibaren gerekli bir alt yapı olmuştur.Apartman veya site gibi insanların yüksek katta yaşadığı alanlarda pis suların ve tuvalet giderlerinin kanalizasyona iletilmesi için döşenen pis su duş almak bulaşık yıkamak için kullandığımız temiz su tesisatında ki kacaklar ve tuvalet klozet gider borularında ki tıkanıklıklar önemli bir sorundur.

Herhangi bir noktada başlayan su kacağı alt katlara sızıp komşularınıza zarar verebilir veya daha kötüsü elektrik hatlarına geçebilir.Tuvalet ve klozet tıkanıklıklarınızda evinizi istenmeyen pis kokular sarabilir veya maddi zararlar verebilir.Bu nedenle son derece tehlikeli ve ihmal edilmemesi gereken tesisat arızalarıdır.

Eski kaçak bulma yöntemleri su kaçağını bulana kadar su tesisatını kırmak veya tuvalet giderini kırmaktı.Günlerce haftalarca süren kırma işlemi hem gürültü hem etrafın pislenmesi hemde dünya kadar masraf demekti.Ancak kameralı ve robot cihazlarımız sayesinde kırmadan dökmeden eve zarar vermeden daha hızlı ve daha ucuz fiyata hizmetinizdeyiz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz.

 

 ETİKETLER

Merter tıkalı pimaş açma

Merter pimaş açma

Merter pimaş tıkanıklığı

Merter pimaş tıkanıklığı açma

Merter robotla pimaş açma

Merter tıkanan pimaş açma

Tıkanan tuvaleti açma

Merter tıkalı wc açma

Merter tıkalı wc açan

Merter tıkanan tuvalet açma

Merter tıkanan tuvalet açıcı

Merter tuvalet gideri açma

Merter kırmadan klozet açma

Merter tuvalet tıkanması

Merter wc tıkanıklığı

Merter wc tıkanıklığı açma

Merter tuvalet tıkandı

Merter tuvaletim tıkandı

Merter tuvalet tıkandı nasıl açılır

Merter tıkanmış tuvalet açma

Merter wc tıkandı

Merter tuvalet açıcı

Merter tıkalı tuvalet gideri açma

Merter tıkanmış tuvalet açma

Merter robotla tuvalet açma

Merter kırmadan tuvalet açma

Merter tıkalı tuvalet açma yöntemleri

Merter klozet açmak

Merter klozet açıcı

Tuvalet açıcılar Merter

Merter klozet tıkandı

Klozetim tıkandı Merter

Merter tıkanan klozet açma

Tıkanmış klozet açma Merter

Klozet tıkanıklığı Merter

Merter klozet tıkanması

Klozet acan Merter

Merter klozet gideri açma

Merter kırmadan klozet gideri açma

Merter lavoba açma

Merter tıkanıklık açma

Merter gider açma

Merter mutfak açma

Merter kanal açma

Tıkalı klozet açma Merter

Merter tıkalı klozet gideri açma

Tıkalı klozet borusu açma

Merter lavoba açıcılar

Merter tıkalı pimaş tıkanıklığı acma

Merter tuvalet tıkanıklığı açma

Merter lavoba açma

Merter klozet gideri açma

Gider tıkanıklığı açma Merter

Merter lavoba gideri açma

Merter kanal açma

Merter tuvalet açıcılar

Merter pimaş açıcı

Merter gider açıcı

Merter pimaş açan

Merter tıkanıklık açıcı

Merter klozet açıcı

Merter tıkalı pimaş açma

Merter tıkalı gider açıcı

Tuvalet açma Merter

Merter tuvalet tıkanıklığı

Merter tuvalet tıkanıklığı açma

Merter Su Kaçak Tesbiti

Su Kaçak Tesbiti Merter

Alt Komşuma Su Damlıyor Ne Yapabilirim

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Merter

Kameralı Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma Merter

Merter Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı Merter 

Merter Tıkalı Tuvalet Borusu Nasıl Açılır

Merter Kaçak Su Bulan Tesisatçı

Merter Kırmadan Kaçak Su Tesbiti Yapan Tesisatçı 

Merter Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisat Ustası

Merter Tesisat Ustası

Merter Banyo Tıkanıklığı Açma

Merter Sıhhi Tesisatçı

Merter Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Merter Lavoba Tıkanıklığı Açma

Merter Tıkalı Tuvalet Açan Tesisatçı

Merter Tesisatçı Telefon Numarası

Merter Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Merter 24 Saat Açık Tesisatçı

Merter Petek Temizliği

Merter Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Merter Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Merter Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Merter Su Kaçak Tespit Ve Tamiratı

Merter 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Merter Musluk Değiştirme Fiyatı

Merter Siamp Rezervuar İç Takımı Montajı

Merter Görüntülü Tuvalet Tıkanıklık Açma

Merter Noktasal Su Kaçağı Bulma

Merter Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Merter Gömme Rezervuar Değişim Fiyatları

Merter Musluk Bataryası Nasıl Değiştirilir

Merter Tuvalet Taşı Değiştirme Fiyatları

Merter Klozet Taşı Değiştirme Fiyatları

Merter Sıkışan Musluk Nasıl Sökülür

Merter Gömme Sifon Tamiri

Merter Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Merter Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Merter Lavabo Batarya Değişim Fiyatları

Merter Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma Servisi

Merter Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Merter Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Merter Su Faturam Yüksek Geliyor Sebebi Ne Olabilir

Merter Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Merter Banyomdan Alt Komşuya Su Damlıyor Ne Yapabilirim?

Merter Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Merter Tıkanmış Banyo Pimaş Borusu Açan Tesisatçı

Merter Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Merter Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Merter Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Merter Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Merter Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Merter Klozet Tıkanıklığı Kendi İmkanlarımla Nasıl Açabilirim?

Merter Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Merter Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Merter Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Merter Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Merter Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Merter Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Merter Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Merter Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Merter Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Merter Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Merter İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Merter Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Merter Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Merter

Merter Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Merter Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Merter Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Merter Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Merter Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Merter Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Merter Pimaş Yıkama Fiyatları

Merter Tuvalet Pimaşı Yıkama

Merter Kamera ile Pimaş Görüntüleme

Merter Mutfak Pimaşı Yıkama ve Görüntüleme

Merter Banyo Gider Pimaşı Açma

Merter Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Merter Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Merter Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Merter Tuvalet Açma Fiyatları 

Merter En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Merter  Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim