İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

d0c4c981-a176-40a6-95a8-601f67e105cf (1)

Esenler Su Tesisatçısı 7/24 Hizmetinizdeyiz

Esenler Tesisatçı TelefonEsenler Tesisatçısı

İstanbul-Esenler su tesisatçısı olarak İstanbul Esenler'in tüm mahallelerinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

*Esenler Tesisat

*Esenler Tesisat Servisi

*Esenler Tesisat Ustası

*Esenler 7/24 Tesisatçı

*Esenler 7/24 Su Tesisatçısı

*Esenler Sıhhi Tesisat

*Esenler Sıhhi Tesisatçı

*Esenler Tesisatçı

*Esenler Su Tesisatçısı

*Su Tesisatı Esenler

 

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Tespiti

✅Petek Temizliği

✅Kombi Bakım ve Onarım

 

Esenler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir.Bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıklarıdır.Mutfak lavabosu tıkanıklığı açmak için genelde kimyasal maddeler kullanılmış olsada hiç bir zaman kesin çözüm vermemektedir.Evinizin tesisatçısı olarak en iyi teknolojik cihazlarımızla kırmadan dökmeden robot cihazlarla 5 dk tıkanıklığı açarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

service-10

Esenler Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabolara dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıklarını kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz. Tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir. Çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

lavabo tıkanıklığı açma

Esenler Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz  evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

Lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz

Esenler Gider Açma

İstanbul-Esenler tüm mahallelerinde evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son.

Uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

KAMERALI GÖRÜNTÜLEME NEDİR?,

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

ROBOTLA PİMAŞ AÇMA 

Robotla pimaş açma sayesinde evinizde iş yerinizde oluşacak pimaş tıkanıklarını kısa süre içerisinde kırmadan dökmeden kısaca sizlere maddi ve manevi zarar vermeden açmaktayız.Müşterilerimizden aldığımız sorular genelde gidere atmış olduğumuz yay borularımıza zarar vermi yönünde oluyor.Kesinlikle giderinize salmış olduğumuz susta(yay)borularına her hangi bir zarar vermemekte birlikte sizlere daha az masrafla kesin çözüm sunmaktadır.Karşılaşağınız her hangi bir tıkanıklıkta çağırmış olduğunuz tesisatçı kırılacak dökülecek lafına lütfen itibar etmeyiniz.Bu sizlere ciddi maliyet çıkarabilir.Böyle bir durumda bizleri 7/24 arayabilir hem telefon yolu ile hemde real destek alabilirsiniz.Evinizin Tesisatçısı Firması olarak bizler yıllardır müşterimizin kazançı bizim kazancımız anlayışı ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Esenler Tesisatçı Telefon Numarası

Esenler Su Tesisatcısı Telefon Numarası

Esenler Sıhhi Tesisatçı Telefon Numarası

Esenler Tesisat Telefon Numarası

Esenler Tesisat Servisi Telefon Numarası

Esenler Tesisat Ustası Telefon Numarası

Esenler Sıhhi Tesisat Servisi Telefon

Esenler Su Tesisatçısı Usta Telefon

Esenler Tesisatçı Usta Telefon Numarası

Esenler Tuvalet Açma Servis Telefonu

Esenler Klozet Açma Servis Telefonu

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma Servis Telefonu

Esenler Mutfak Gider Açma Servis Telefonu

Esenler Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Esenler Tıkalı Mutfak Pimaş Borusu Açma

Esenler Lavabo Pimaş Borusu Su Çekmiyor

Esenler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde

Esenler Gece Lavabo Açan Su Tesisatçı Ustası

Esenler Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Esenler Tuvalet Pimaş Borusu Tıkanıklığı Açma

Esenler Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Esenler 7/24 Gider Tıkanıklığı Açan Tesisatçılar

Kameralı Lavabo Açmak Esenler

Esenler Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Esenler Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Esenler Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Esenler Acil Su Tesisatçısı

Esenler Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Esenler Pimaş Çökme Yaptı Nasıl Onarılır

Esenler Pimaş Yıkama

Esenler Tuvalet Pimaşı Yıkama

Esenler Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Esenler Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Esenler Pazar Günü Çalışan Su Tesisatçısı

Esenler Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Esenler Güvenilir Tuvalet Açma Firması 

Esenyut En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Esenyurt  Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim

Esenyurt En İyi Lavabo Açıcı Yorumları