İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz Tesisatçıİstanbul-Beykoz sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Beykoz bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Beykoz Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Beykoz Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Beykoz Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Beykoz Gider Açma

İstanbul-Beykoz bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Beykoz Musluk Değişimi

Beykoz Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

 Beykoz Su Kaçağı Bulma

Beykoz Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Beykoz tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Beykoz Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beykoz Tuvalet Açan Tesisatçı

Beykoz Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Beykoz Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beykoz Tesisatçı Telefon Numarası

Beykoz Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Beykoz Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Beykoz Kanal Açma

Beykoz 7/24 Online Tesisatçı

Beykoz Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beykoz Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beykoz Petek Temizleme

Beykoz İlaçlı Petek Temizleme

Beykoz Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Beykoz Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Beykoz Lavoba Açma

Beykoz Robotla Tıkanıklık Açma

Beykoz Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Beykoz Tesisat Servisi

Beykoz 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Beykoz Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Beykoz Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Musluk Değişim Fiyatı

Beykoz Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Beykoz Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Noktasal Kaçak Su Bulma

Beykoz Klozet Tıkanıklığı Açma

Beykoz Robotla Klozet Açma

Beykoz Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Beykoz Tıkalı Pimaş Açanlar

Beykoz Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Beykoz Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Beykoz Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Beykoz Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Beykoz Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Beykoz Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Beykoz Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Beykoz Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Beykoz Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beykoz Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beykoz Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Beykoz Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Beykoz Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Beykoz Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Beykoz Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Beykoz Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Beykoz Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Beykoz İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Beykoz 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beykoz Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Beykoz Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Beykoz Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Beykoz Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Beykoz Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Beykoz Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Beykoz Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Beykoz Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beykoz Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Beykoz Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Beykoz Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Beykoz Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Beykoz Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Beykoz Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Beykoz Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Beykoz Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Beykoz Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Beykoz Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beykoz Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Beykoz Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Beykoz Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Beykoz İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Beykoz Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Beykoz Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Beykoz

Beykoz Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Beykoz Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Beykoz Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Beykoz Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Beykoz Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Beykoz Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Beykoz Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Beykoz Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Beykoz Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Beykoz Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Beykoz Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Beykoz Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Beykoz En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Beykoz Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim