İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

📞Nöbetçi Tesisatçı📞

 

 SU TESİSATÇISI

Evinizin Tesisatçısı olarak istanbul geneline 7/24 Acil Su Tesisatçısı Hizmeti vermekteyiz.15 yıla aşkın süredir siz değerli müşterilerimize ekonomik ve garantili hizmet vermenin onutr ve mutluluğunu yaşamaktayız.Bizlere servis açtıktan 30 dk yakın bir sürede siz değerli müşterilerimiz hizmetinde olmaktayız.Bizlere 0536 721 20 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Pimaş Açma

Su Kaçağı Bulma

Petek Temizliği

Kombi Bakım ve Onarım

Her Türlü Su Tesisatı Hizmeti Verilmektedir.

✅Acil Tesisatçı

✅Garantili Hizmet

✅uygun Fiyatlar

✅Kesin Çözüm

 

7/24 SU TESİSATÇISI NEDİR ?

Evinizde iş yerinizde oluşacak her türlü su tesisatı ve doğalgaz tesisatı arızalarında acil müdahale gereken işlemlerde yardımcı oluyoruz 7/24 bizleri arayabilirsiniz.Evinizde su patlaklarında ana vanayı kapatmanız gerekir ama çoğu binada ana vana arızalı olduğu için kapatılmamaktadır ve acil müdahale gerekir.Bizler acil su tesisatçısı olarak devreye girip sizlere yardımcı olmaktayız.

7/24 Su Tesisatçısı

LAVABO AÇMA

Evinizde oluşan lavabo tıkanıklıklarını robot cihazla kırmadan kısa sürede açmaktayız.Kullanmış olduğumuz robot cihaz son teknoloji olup kırmadan dökmeden sizleri maddi ve manevi zarar vermeden açmaktadır.Artık kırp dökme işlemlerine son.Evinizin Tesisatçısı olarak sizlere hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

TUVALET AÇMA

Günümüzde tuvalet tıkanıklığı hemen hemen her evde herkesin başına gelmektedir.Başlıca sebeblerini şöyle sıralayabiliriz.

Pimaşların zaman aşımına uğrayıp özelliğini yitirip oksitlenip giderlerlerde taşlanma oluşması

Tuvalete atılan ıslak mendillerin erime özelliği olmadığı için tıkanıklığa sebebiyet vermektedir.

Erime özelliği olmaya tuvalet kağıtları

Kestiğimiz saçları tuvalet giderine atmamız

Tuvalet Tıkanıklığı günümüzde büyük bir problem olarak görünsede artık müdahalesi çok kolay.Bizleri aradığınız taktırde kırmadan dökmeden uygun fiyatlara robot cihazla açmaktayız.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Acil su tesisatçısı olarak evinizde ofisinizde iş yerinizde meydana gelen gözle görünmeyen su kaçağı tespiti işlemini cihazlarla noktasal olarak tespit edip onarmaktayız.Mahalle tesisatçınızı çağırmak daha basit işlem gözüksede cihazı olmadığı taktirde evinizde ve iş yerinizde maddisel olarak daha cok maliyet cıkarabilir.Bizler su kaçağını işlemini akuistik ve kameralı sistem cihazlarımızla tek fayans kırarak tespit etmekteyiz.

ACİL SU TESİSATÇISI GARANTİ VERİYOR MU?

Acil SU Tesisatçısı olrak firmamız faturalı olup yaptığımız işlere tamamen garanti vermekteyiz.Çıkan problemler bizim yaptığımız işe alakalı olduğu zaman sizlere bir telefon kadar yakınız.Yaptığımız işlerin güvencesi ve garantisi bizlerin sorumluluğu dahilindedir.

MUTFAK LAVABO TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?

Mutfak lavabosu tıkanıklığı genelde kimyasal açıcılar dökülerek açılmaya çalışılmakta.Kimyasal Açıcının boruya zararları vardır.Pimaşın içerisinde bulunan kayganlık özelliğini zamanla yitirmekte ve tıkanıklığın daha çok olmasına sebebiyet vermektedir.Pimaş içerisinde bulunan çontaları eritmektedir.Sizlere tavsiyem bizleri arıyarak robot cihazla pimaş açma alabilirsiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 Güvenilir Hizmet

 Kaliteli Hizmet

 7/24 Online Hizmet

 Garantili Hizmet

Faturalı Şirket

Uygun Fiyatlar

ETİKETLER

Tuvalet Açma

Lavabo Açma

Alaturka Tuvalet Açma

Robotla Pimaş Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Pimaş Açma

Robotla Tuvalet Açma

Robotla Bina Gider Tıkanıklığı Açma

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Müdahale Edebilirim

Mutfak Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır

En İyi Lavoba Açıcı Yorumları