İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

İkitelli Su Tesisatçısı

 

İkitelli Su Tesisatçısıİstanbul-İkitelli sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul İkitelli bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

İkitelli Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Çatalca Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

İkitelli Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

İkitelli Gider Açma

İstanbul-İkitelli bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

İkitelli Musluk Değişimi

İkitelli Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

İkitelli Su Kaçağı Bulma

İkitelli Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak İkitelli tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

 Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

 *Tavanda Kabarma,

 *Duvarda Nemlenme

 *Evde Pis Koku Olması

 *Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

İkitelli Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

 Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

İkitelli Tuvalet Açan Tesisatçı

İkitelli Tıkalı Tuvalet Açan Tesisatçı

İkitelli Tesisatçı Telefon Numarası

İkitelli Su Tesisatçısı Telefon Numarası

İkitelli Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

İkitelli Kanal Açma

İkitelli 7/24 Online Tesisatçı

İkitelli Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

İkitelli Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

İkitelli Petek Temizleme

İkitelli İlaçlı Petek Temizleme

İkitelli Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

İkitelli Tıkalı Lavoba Gideri Açma

İkitelli Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

İkitelli Lavoba Açma

İkitelli Robotla Tıkanıklık Açma

İkitelli Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

İkitelli Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

İkitelli Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

İkitelli Tıkalı Mutfak Gideri Açma

İkkitelli Tesisat Servisi

İkitelli 24 Saat Çalışan Tesisatçı

İkitelli Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

İkitelli Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

İkitelli Musluk Değişim Fiyatı

İkitelli Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

İkitelli Noktasal Su Kaçağı Tespiti

İkitelli Noktasal Kaçak Su Bulma

İkitelli Klozet Tıkanıklığı Açma

İkitelli Robotla Klozet Açma

İkitelli Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

İkitelli Tıkalı Pimaş Açanlar

İkitelli Tıkalı Kanal Açma

İkitelli Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

İkitelli Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

İkitelli Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

İkitelli Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

İkitelli Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

İkitelli Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

İkitelli Sifon Tamiri Yapan Ustalar

İkitelli Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

İkitelli Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

İkitelli Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

İkitelli Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

İkitelli Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

İkitelli Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

İkitelli Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

İkitelli Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

İkitelli Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

İkitelli Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

İkitelli İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

İkitelli 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

İkitelli Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

İkitelli Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

İkitelli Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

İkitelli Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

İkitelli Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

İkitelli Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

İkitelli Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

İkitelli Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

İkitelli Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

İkitelli Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

İkitelli Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

İkitelli Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

İkitelli Nöbetçi Su Tesisat Ustası

İkitelli Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

İkitelli Gece Çalışan Su Tesisatçısı

İkitelli Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

İkitelli Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

İkitelli Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

İkitelli Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

İkitelli Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

İkitelli İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

İkitelli Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak İkitelli

İkitelli Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

İkitelli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

İkitelli Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

İkitelli Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

İkitelli Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

İkitelli Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

İkitelli Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

İkitelli Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

İkitelli Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

İkitelli Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

İkitelli Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

İkitelli Güvenilir Lavabo Açma Servisi

İkitelli En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

İkitelli Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim