İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Beşiktaş TesisatçıBeşiktaş Su Tesisatçısı

İstanbul-Beşiktaş sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Beşiktaş bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Beşiktaş Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Beşiktaş Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Beşiktaş Gider Açma

İstanbul-Beşiktaş bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Beşiktaş Musluk Değişimi

Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Beşiktaş tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Beşiktaş Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beşiktaş Tuvalet Açan Tesisatçı

Beşiktaş Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Beşiktaş Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beşiktaş Tesisatçı Telefon Numarası

Beşiktaş Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Beşiktaş Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Beşiktaş Kanal Açma

Beşiktaş 7/24 Online Tesisatçı

Beşiktaş Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beşiktaş Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beşiktaş Petek Temizleme

Beşiktaş İlaçlı Petek Temizleme

Beşiktaş Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Beşiktaş Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Beşiktaş Lavoba Açma

Beşiktaş Robotla Tıkanıklık Açma

Beşiktaş Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Beşiktaş Tesisat Servisi

Beşiktaş 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Beşiktaş Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Musluk Değişim Fiyatı

Beşiktaş Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Beşiktaş Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Noktasal Kaçak Su Bulma

Beşiktaş Klozet Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Robotla Klozet Açma

Beşiktaş Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Beşiktaş Tıkalı Pimaş Açanlar

Beşiktaş Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Beşiktaş Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Beşiktaş Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Beşiktaş Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Beşiktaş Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Beşiktaş Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Beşiktaş Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Beşiktaş Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Beşiktaş Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Beşiktaş Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Beşiktaş Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Beşiktaş Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Beşiktaş Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Beşiktaş Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Beşiktaş Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Beşiktaş İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Beşiktaş 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beşiktaş Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Beşiktaş Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Beşiktaş Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Beşiktaş Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Beşiktaş Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Beşiktaş Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Beşiktaş Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Beşiktaş Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beşiktaş Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Beşiktaş Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Beşiktaş Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Beşiktaş Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Beşiktaş Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Beşiktaş Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Beşiktaş Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Beşiktaş Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Beşiktaş Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Beşiktaş Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beşiktaş Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Beşiktaş Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Beşiktaş Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Beşiktaş İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Beşiktaş Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Beşiktaş Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Beşiktaş

Beşiktaş Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Beşiktaş Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Beşiktaş Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Beşiktaş Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Beşiktaş Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Beşiktaş Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Beşiktaş Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Beşiktaş Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Beşiktaş Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Beşiktaş Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Beşiktaş Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Beşiktaş En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Beşiktaş Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim