İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Pendik TesisatçıPendik Su Tesisatçısı

İstanbul-Pendik sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Pendik bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

 

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru 

mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Pendik Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Pendik Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Pendik Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Pendik Gider Açma

İstanbul-Pendik bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Pendik Musluk Değişimi

Pendik Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Pendik Su Kaçağı Bulma

Pendik Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Pendik tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Pendik Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Pendik Tuvalet Açan Tesisatçı

Pendik Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Pendik Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Pendik Tesisatçı Telefon Numarası

Pendik Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Pendik Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Pendik Kanal Açma

Pendik 7/24 Online Tesisatçı

Pendik Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Pendik Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Pendik Petek Temizleme

Pendik İlaçlı Petek Temizleme

Pendik Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Pendik Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Pendik Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Pendik Lavoba Açma

Pendik Robotla Tıkanıklık Açma

Pendik Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Pendik Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Pendik Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Pendik Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Pendik Tesisat Servisi

Pendik 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Pendik Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Pendik Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Pendik Musluk Değişim Fiyatı

Pendik Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Pendik Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Pendik Noktasal Kaçak Su Bulma

Pendik Klozet Tıkanıklığı Açma

Pendik Robotla Klozet Açma

Pendik Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Pendik Tıkalı Pimaş Açanlar

Pendik Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Pendik Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Pendik Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Pendik Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Pendik Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Pendik Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Pendik Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Pendik Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Pendik Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Pendik Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Pendik Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Pendik Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Pendik Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Pendik Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Pendik Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Pendik Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Pendik Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Pendik İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Pendik 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Pendik Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Pendik Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Pendik Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Pendik Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Pendik Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Pendik Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Pendik Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Pendik Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Pendik Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Pendik Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Pendik Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Pendik Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Pendik Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Pendik Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Pendik Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Pendik Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Pendik Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Pendik Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Pendik Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Pendik Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Pendik İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Pendik Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Pendik Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Pendik Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Pendik

Pendik Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Pendik Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Pendik Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Pendik Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Pendik Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Pendik Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Pendik Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Pendik Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Pendik Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Pendik Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Pendik Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Pendik Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Pendik En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Pendik Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim