İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Bahçelievler Tesisatçıİstanbul-Bahçelievler sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Bahçelievler bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Bahçelievler Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Bahçelievler Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Bahçelievler Gider Açma

İstanbul-Bahçelievler bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bahçelievler Musluk Değişimi

Bahçelievler Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Bahçelievler tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Bahçelievler Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçelievler Tuvalet Açan Tesisatçı

Bahçelievler Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Bahçelievler Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bahçelievler Tesisatçı Telefon Numarası

Bahçelievler Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Bahçelievler Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Bahçelievler Kanal Açma

Bahçelievler 7/24 Online Tesisatçı

Bahçelievler Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçelievler Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bahçelievler Petek Temizleme

Bahçelievler İlaçlı Petek Temizleme

Bahçelievler Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Bahçelievler Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Bahçelievler Lavoba Açma

Bahçelievler Robotla Tıkanıklık Açma

Bahçelievler Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Bahçelievler Tesisat Servisi

Bahçelievler 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Bahçelievler Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Musluk Değişim Fiyatı

Bahçelievler Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bahçelievler Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Noktasal Kaçak Su Bulma

Bahçelievler Klozet Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Robotla Klozet Açma

Bahçelievler Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Bahçelievler Tıkalı Pimaş Açanlar

Bahçelievler Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Bahçelievler Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Bahçelievler Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Bahçelievler Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Bahçelievler Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Bahçelievler Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Bahçelievler Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Bahçelievler Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Bahçelievler Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Bahçelievler Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Bahçelievler Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Bahçelievler Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Bahçelievler Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Bahçelievler Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Bahçelievler Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Bahçelievler İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Bahçelievler 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bahçelievler Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Bahçelievler Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Bahçelievler Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Bahçelievler Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Bahçelievler Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Bahçelievler Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Bahçelievler Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Bahçelievler Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bahçelievler Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Bahçelievler Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Bahçelievler Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Bahçelievler Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Bahçelievler Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Bahçelievler Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Bahçelievler Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Bahçelievler Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Bahçelievler Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Bahçelievler Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bahçelievler Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Bahçelievler Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Bahçelievler Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Bahçelievler İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Bahçelievler Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Bahçelievler Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Bahçelievler

Bahçelievler Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Bahçelievler Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Bahçelievler Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Bahçelievler Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Bahçelievler Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Bahçelievler Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Bahçelievler Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Bahçelievler Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Bahçelievler Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Bahçelievler Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Bahçelievler En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Bahçelievler Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim