İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İdealtepe Mahallesi Su Tesisatçısı

Maltepe-İdealtepe Mahallesi sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Maltepe-İdealtepe Mahallesi bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

 

İdealtepe Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

 

İdealtepe Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

İdealtepe Mahallesi Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

İdealtepe Mahallesi Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

İdealtepe Mahallesi Gider Açma

Maltepe İdealtepe Mahallesi bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Maltepe İdealtepe Mahallesi Su Tesisatçısı

Maltepe İdealtepe Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Maltepe İdealtepe Mahallesi Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Maltepe İdealtepe Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Maltepe İdealtepe Mahallesi Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Maltepe İdealtepe Mahallesi Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Maltepe İdealtepe Mahallesi Klozet Tıkanıklığı Açma

Maltepe İdealtepe Tıkalı Pimaş Açma Servisi

Maltepe İdealtepe Tesisatçı Telefon Numarası

Maltepe İdealtepe 7/24 Çalışan Tesisatçı

Maltepe İdealtepe Lavabo Tıkanıklığı Açan Ustalar

Maltepe İdealtepe Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Maltepe İdealtepe Tıkalı Mutfak Pimaş Borusu Açma

Maltepe İdealtepe Lavabo Pimaş Borusu Su Çekmiyor

Maltepe İdealtepe Gece Lavabo Açan Su Tesisatçı Ustası

Maltepe İdealtepe Tuvalet Borusu Tıkanıklığı Açan Tesisatçı Ustalar

Maltepe İdealtepe Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Maltepe İdealtepe İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Maltepe İdealtepe Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Maltepe İdealtepe 7/24 Gider Tıkanıklığı Açan Tesisatçılar

Kameralı Lavabo Açmak Maltepe İdealtepe

Maltepe  İdealtepe Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Maltepe İdealtepe Acil Su Tesisatçısı

Maltepe İdealtepe Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Maltepe İdealtepe Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma