İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

BOSTANCI KAÇAK SU TESPİTİ

Bostancı Su Kaçağı Tespiti.Bostanca Su Kaçağı Bulma İstanbul-Bostancı sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Bostancı bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı kaçak su tespiti,tuvalet tıkanıklığı açma gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden en az maliyetli noktasıl tesbitle su kacaklarını bulup onarmaktayız.Niçin bizleri seçmelisiniz?Bildiğiniz üzere ufacık bir su damlası zamanla tavanınızda yürüyerek su kaçağının 1 mt uzağından akıntı yapabilir.Ucuz bir maliyetle cağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa eğer evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.Kar yapıyım derken fayans parası işcilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olucaktır.Evin toz toprak içinde kalmasıda cabası.Biz Evinizin Tesisatçısı firması olarak sizlere en az maliyetli noktasal tesbitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz.

                                                  Bostancı Su Kaçağı Tespiti

✅En İyi Su Kaçağı Bulma Firması

✅Robotla Su Kaçağı Bulma

✅Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

✅Kamera ile Pimaş Görüntüleme

BOSTANCI SU KAÇAĞI TESPİTİ HANGİ YÖNTEMLERLE YAPILIR

Evinizde su kaçağı olup olmadığını anlamak için artık eskisi gibi tesisatçı çağırmanıza gerek yoktur.Peki su kaçağı olup olmadığını nasıl anlarım diyosanız..

*Su faturanız kullanımdan fazla geliyosa ve sürekli artış gösteriyosa büyük bir ihtimal evinizde su kaçağı var demektir.

*Su vanasını kapattığınızda su sayaçı hala dönüyosa evinizde su kaçağı var demektir.

*Ayrıca evinizin duvarında tavanında nem ve kabarma oluşuyorsa evinizde su kaçağı var demektir.

Su Faturası Beklediğinizden Yüksek Mi Geliyor ?

Evinizde veya iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa büyük ihtimal su kacağı ile karşı karşıyasınız. Su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir su sayacınız bozuk olabilir veya rezervuar akıtıyor olabilir.

Böyle sorunlarda profesyonel bir tesisat firmasından yani EVİNİZİN TESİSATÇISI;ndan yardım almalısınız biz evinizde su kaçağını agustik dinleme cihazı veya termal kamera yardımıyla %100 tespit ediyoruz ve sadece su kaçağının olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz.Sizleri hem fazla masraftan hemde evinizin tahribat görmesinden kurtarıyoruz. SU KAÇAĞINI NOKTASAL OLARAK BULUP EĞER İSTERSENİZ ANINDA ONARIMINI YAPIYORUZ.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Yurt dışından temin ettiğimiz görüntülü kamera sistemi ile evinizde iş yerinizde ki su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz.Neden termal kamera ile su kaçağı yapmanızı öneriyoruz çünkü termal kamera ile su kaçaklarını noktasal olarak yani bir fayans kırarak tespit edebilirsiniz.Dinleme cihazlı su kaçağı bulma makinaları çoğu zaman yanıltmalara sebebiyet verebiliyor.Buda Sizler için hem maddi hemde manevi zarara uğratır.Evinizin Tesisatçısı olarak bizler uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.Bizleri Arayın pişman olmayacaksınız.

Demir boru da meydana gelen su kaçağı tamir edilebilir mi?

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz ancak tespit ettikten sonra demir borunun ek yerleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır fakat demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse kesinlikle komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz  çünkü sürekli su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat sürekli komşunuza zarar verme ve üzülmenize neden olur eğer bir bölümde çürüme çatlama varsa kesinlikle tamirat öneriyoruz.

Biz Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Su kaçağını bulmak için çeşitli yöntemler vardır  bu yöntemler termal kamerayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma biz bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır  su kaçağını bulmak için öncelikle sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden veya benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonra gerektiğinde su basıncı veya oksijen basıncı uygulayarak  su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonra patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir veya iki fanyans veya seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız işlem 2 yıl firmamız tarafında garanti altına alınır.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

NOKTASAL SU KAĞAĞI TESPİTİ

Noktasal su kaçağı tespiti yapmak artık teknolojik cihazlarla çok basit.Evinizde iş yerinizde oluşacak pis su temiz su kaçaklarını cihazlarımızla noktasal olarak tespit ediyoruz.Bazı müşterilerimize gittiğimiz zaman böyle bir problemle karşılaşıyoruz.Daha uygun olsun diye mahalle tesisatçısını çağırmış 3 4 fayans kırmış lakin kaçağı tespit edememiş.Buda Daha Fazla maliyete yol açmakta hem fayans işçiliği hemde kaçak onarım işçiliği olarak.Herhangi bir kaçak probleminizde bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.Uygun fiyat ve garantili hizmet anlayışı ile yıllardır hizmet vermekteyiz.

 

ETİKETLER

Bostancı Kameralı Cihazla Kaçak Su Tespit Etme

Bostancı Su Kaçağı Bulma Servisi

Bostancı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Telefon Numarası

Bostancı Su Kaçak Tespit Ve Tamiratı

Bostancı Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Bostancı Su Kaçağı Bulma Termal Kamera

Bostancı Tuvaletten Alt Kata Su Sızıyor

Bostancı Görüntülü Su Kaçağı Bulma

Bostancı Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

Bostancı Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Bostancı Su Kaçağı Tespit Servisi

Bostancı Su Kaçağı Bulma Servisi

Bostancı Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Bostancı Profosyonel Su Kaçağı Bulan Firmalar

Bostancı Su Kaçağı Tamircisi

Bostancı Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Bostancı Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bostancı Gece Açık Su Kaçağı Bulma Servisi

Bostancı 7/24 Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Su Tesisat Ustaları

Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisat Servisi Bostancı

Bostancı Termal Kamera Kullanarak Su Kaçağı Bulan Ustalar

Bostancı Su Borusu Patladı Ne Yapmalıyım 

Bostancı Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Bostancı 7/24 Su Kaçağı Bulma

Bostancı Kırmadan 7/24 Su Kaçağı Tespit Etme

Bostancı Demir Su Tesisatında Kaçak Var Çözümü Var Mı?

Bostancı Evimde ki Demir Su Tesisatı Çürümüş Sürekli Patlıyor Değişmek İstiyorum

Bostancı Fayans Altından Su Geliyor Nerde Oldu Belli Değil Nasıl Müdahale Edebilirim?

Bostancı Acil Su Kaçağı Tespitciler

Bostancı Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma

Bostancı Acil Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Tesisatçılar

Bostancı Evde Nemlenme Var Su Kaçağı Olabilir mi?

Bostancı Su Kaçağı Tespiti Nokta Atışı

Bostancı Kamera ile Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma

Bostancı Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bostancı Banyodan Komşuya Su Gidiyor Nasıl Çözebilirim

Bostancı Duşa Kabin Alt Komşuya Su Veriyor Çözümü Nedir ?

Bostancı Noktasal Su Kaçağı Tespit Yapan Makinaların Fiyatları

Bostancı Termal Kamera İle Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapma

Bostancı Su Kaçağı Bulmada Termal Kamera Ne İŞe Yarar?

Bostancı Nokta Atışı Yapan Su Kaçağı Bulma Cihazı

Bostancı Güvenilir Su Kaçağı Bulan Firmalar

Bostancı Su Kaçağı Bulma Fiyat Olarak Kaç Para

Bostancı En Hesaplı Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Bostancı Alt Komşuma Su Damlıyo Nasıl Mudahale Edebilirim