İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Bostancı Su Tesisatçısı

 

Bostancı Su Tesisatçısıİstanbul-Bostancı sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Bostancı bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

Bostancı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Bostancı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Bostancı Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Bostancı Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Bostancı Gider Açma

İstanbul-Bostancı bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bostancı Musluk Değişimi

Bostancı Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Bostancı Su Kaçağı Bulma

Bostancı Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Bostancı tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Bostancı Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Bostancı Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bostancı Tuvalet Açan Tesisatçı

Bostancı Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Bostancı Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bostancı Tesisatçı Telefon Numarası

Bostancı Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Bostancı Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Bostancı Kanal Açma

Bostancı 7/24 Online Tesisatçı

Bostancı Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bostancı Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Bostancı Petek Temizleme

Bostancı İlaçlı Petek Temizleme

Bostancı Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bostancı Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Bostancı Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Bostancı Lavoba Açma

Bostancı Robotla Tıkanıklık Açma

Bostancı Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Bostancı Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Bostancı Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Bostancı Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Bostancı Tesisat Servisi

Bostancı 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Bostancı Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Bostancı Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Bostancı Musluk Değişim Fiyatı

Bostancı Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bostancı Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Bostancı Noktasal Kaçak Su Bulma

Bostancı Klozet Tıkanıklığı Açma

Bostancı Robotla Klozet Açma

Bostancı Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Bostancı Tıkalı Pimaş Açanlar

Bostancı Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Bostancı Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Bostancı Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Bostancı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Bostancı Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Bostancı Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Bostancı Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Bostancı Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Bostancı Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bostancı Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Bostancı Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Bostancı Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Bostancı Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Bostancı Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Bostancı Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Bostancı Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Bostancı Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Bostancı İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Bostancı 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bostancı Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Bostancı Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Bostancı Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Bostancı Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Bostancı Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Bostancı Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Bostancı Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Bostancı Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Bostancı Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Bostancı Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Bostancı Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Bostancı Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Bostancı Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Bostancı Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Bostancı Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Bostancı Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Bostancı Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Bostancı Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Bostancı Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Bostancı Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Bostancı Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Bostancı Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Bostancı İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Bostancı Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Bostancı Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Bostancı

Bostancı Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Bostancı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Bostancı Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Bostancı Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Bostancı Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Bostancı Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Bostancı Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Bostancı Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Bostancı Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Bostancı Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Bostancı Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Bostancı Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Bostancı En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Bostancı Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim