İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Sultanbeyli TesisatçıSultanbeyli Su Tesisatçısı

İstanbul-Sultanbeyli sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Sultanbeyli bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

Sultanbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Sultanbeyli Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Sultanbeyli Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Sultanbeyli Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Sultanbeyli Gider Açma

İstanbul-Sultanbeyli bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sultanbeyli Musluk Değişimi

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Sultanbeyli tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Sultanbeyli Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Sultanbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Tuvalet Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Tesisatçı Telefon Numarası

Sultanbeyli Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Sultanbeyli Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Sultanbeyli Kanal Açma

Sultanbeyli 7/24 Online Tesisatçı

Sultanbeyli Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Petek Temizleme

Sultanbeyli İlaçlı Petek Temizleme

Sultanbeyli Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Sultanbeyli Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Lavoba Açma

Sultanbeyli Robotla Tıkanıklık Açma

Sultanbeyli Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Sultanbeyli Tesisat Servisi

Sultanbeyli 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Sultanbeyli Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Musluk Değişim Fiyatı

Sultanbeyli Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Sultanbeyli Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Noktasal Kaçak Su Bulma

Sultanbeyli Klozet Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Robotla Klozet Açma

Sultanbeyli Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Sultanbeyli Tıkalı Pimaş Açanlar

Sultanbeyli Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Sultanbeyli Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Sultanbeyli Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Sultanbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Sultanbeyli Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Sultanbeyli Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Sultanbeyli Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Sultanbeyli Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Sultanbeyli Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Sultanbeyli Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Sultanbeyli Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Sultanbeyli Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Sultanbeyli Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Sultanbeyli Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Sultanbeyli İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Sultanbeyli 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Sultanbeyli Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Sultanbeyli Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Sultanbeyli Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Sultanbeyli Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Sultanbeyli Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Sultanbeyli Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Sultanbeyli Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Sultanbeyli Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Sultanbeyli Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Sultanbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Sultanbeyli Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Sultanbeyli Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Sultanbeyli Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Sultanbeyli Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Sultanbeyli Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Sultanbeyli Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Sultanbeyli Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Sultanbeyli Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Sultanbeyli Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Sultanbeyli Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Sultanbeyli İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Sultanbeyli Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Sultanbeyli Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Sultanbeyli

Sultanbeyli Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Sultanbeyli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Sultanbeyli Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Sultanbeyli Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Sultanbeyli Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Sultanbeyli Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Sultanbeyli Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Sultanbeyli Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Sultanbeyli Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Sultanbeyli Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Sultanbeyli En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Sultanbeyli Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim