İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Büyükçekmece Su Tesisatçısı

 

Büyükçekmece Su Tesisatçısıİstanbul-Büyükçekmece sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Büyükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Büyükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Büyükçekmece Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Büyükçekmece Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Büyükçekmece Gider Açma

İstanbul-Büyükçekmece bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Büyükçekmece Musluk Değişimi

Büyükçekmece Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Büyükçekmece Su Kaçağı Bulma

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Büyükçekmece tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Büyükçekmece Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Büyükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Tuvalet Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Tesisatçı Telefon Numarası

Büyükçekmece Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Büyükçekmece Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Büyükçekmece Kanal Açma

Büyükçekmece 7/24 Online Tesisatçı

Büyükçekmece Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Petek Temizleme

Büyükçekmece İlaçlı Petek Temizleme

Büyükçekmece Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Büyükçekmece Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Lavoba Açma

Büyükçekmece Robotla Tıkanıklık Açma

Büyükçekmece Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Büyükçekmece Tesisat Servisi

Büyükçekmece 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Büyükçekmece Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Büyüçekmece Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Musluk Değişim Fiyatı

Büyükçekmece Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Büyükçekmece Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Noktasal Kaçak Su Bulma

Büyükçekmece Klozet Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Robotla Klozet Açma

Büyükçekmece Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Büyükçekmece Tıkalı Pimaş Açanlar

Büyükçekmece Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Büyükçekmece Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Büyükçekmece Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Büyükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Büyükçekmece Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Büyükçekmece Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Büyükçekmece Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Büyükçekmece Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Büyükçekmece Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Büyükçekmece Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Büyükçekmece Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Büyükçekmece Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Büyükçekmece Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Büyükçekmece Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Büyükçekmece Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Büyükçekmece İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Büyükçekmece 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Büyükçekmece Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Büyükçekmece Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Büyükçekmece Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Büyükçekmece Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Büyükçekmece Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Büyükçekmece Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Büyükçekmece Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Büyükçekmece Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Büyükçekmece Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Büyükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Büyükçekmece Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Büyükçekmece Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Büyükçekmece Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Büyükçekmece Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Büyükçekmece Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Büyükçekmece Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Büyükçekmece Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Büyükçekmece Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Büyükçekmece Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Büyükçekmece Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Büyükçekmece Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Büyükçekmece İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Büyükçekmece Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Büyükçekmece Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Büyükçekmece

Büyükçekmece Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Büyükçekmece Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Büyükçekmece Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Büyükçekmece Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Büyükçekmece Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Büyükçekmece Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Büyükçekmece Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Büyükçekmece Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Büyükçekmece Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Büyükçekmece Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Büyükçekmece Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Büyükçekmece En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Büyükçekmece Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim