İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Ümraniye TesisatçıÜmraniye Su Tesisatçısı

 

İstanbul-Ümraniye sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Ümraniye bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaş Yıkama

 

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Ümraniye Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Ümraniye Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

 

Ümraniye Gider Açma

İstanbul-Ümraniye bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Ümraniye Musluk Değişimi

Ümraniye Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Ümraniye tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Ümraniye Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Ümraniye Tuvalet Açan Tesisatçı

Ümraniye Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Ümraniye Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Ümraniye Tesisatçı Telefon Numarası

Ümraniye Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Ümraniye Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Ümraniye Kanal Açma

Ümraniye 7/24 Online Tesisatçı

Ümraniye Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Ümraniye Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Ümraniye Petek Temizleme

Ümraniye İlaçlı Petek Temizleme

Ümraniye Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Ümraniye Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Ümraniye Lavoba Açma

Ümraniye Robotla Tıkanıklık Açma

Ümraniye Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Ümraniye Tesisat Servisi

Ümraniye 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Ümraniye Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Musluk Değişim Fiyatı

Ümraniye Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Ümraniye Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Noktasal Kaçak Su Bulma

Ümraniye Klozet Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Robotla Klozet Açma

Ümraniye Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Ümraniye Tıkalı Pimaş Açanlar

Ümraniye Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Ümraniye Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Ümraniye Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Ümraniye Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Ümraniye Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Ümraniye Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Ümraniye Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Ümraniye Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Ümraniye Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Ümraniye Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Ümraniye Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Ümraniye Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Ümraniye Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Ümraniye Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Ümraniye Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Ümraniye İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Ümraniye 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Ümraniye Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Ümraniye Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Ümraniye Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Ümraniye Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Ümraniye Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Ümraniye Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Ümraniye Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Ümraniye Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Ümraniye Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Ümraniye Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Ümraniye Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Ümraniye Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Ümraniye Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Ümraniye Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Ümraniye Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Ümraniye Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Ümraniye Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Ümraniye Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Ümraniye Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Ümraniye Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Ümraniye Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Ümraniye İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Ümraniye Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Ümraniye Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Ümraniye

Ümraniye Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Ümraniye Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Ümraniye Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Ümraniye Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Ümraniye Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Ümraniye Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Ümraniye Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Ümraniye Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Ümraniye Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Ümraniye Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Ümraniye Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Ümraniye En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Ümraniye Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim