İstanbul Genel Servis
0536 721 20 81

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Su Tesisatçısıİstanbul-Beyoğlu sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Beyoğlu bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Su Tesisatçısı hizmetimiz son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Artık 7/24 bizlere ulaşmak çok kolay sizleri büyük sıkıntıdan anında kurtarıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

0536 721 20 81 NUMARALI

TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz.

Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.

Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

✅Robotla Pimaş Açma

✅Noktasal Su Kaçağı Bulma

✅Petek Temizliği

✅Pimaşa Yıkama

Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Beyoğlu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Beyoğlu Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.

Beyoğlu Tesisatçı

Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Beyoğlu Gider Açma

İstanbul-Beyoğlu bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Beyoğlu Musluk Değişimi

Beyoğlu Su Tesisatçısı olarak evinizde ve iş yerlerinizde musluk değişimi yapmaktayız.İsterseniz siz musluğunuzu alın biz takalım veya muslukla birlikte gelip sizlere yardımcı oluyoruz.Musluk değişimi deyip hafife almayın eğer bilnçsizle değişim yaparsanız musluğun bağlı olduğu boruyu kırar evininizin su basmasına veya daha az maliyetli olucak işi çok daha pahalıya maledebilirsiniz.Eğer Musluğun bağlı olduğu boruyu kırarsanız pimaşa ek yapabilmek için fayanslarınızı veya duvarınızı kırabiliriz.Buda sizlere pahalıya malolabilir.Evinizin tesisatçısı olarak15 yıla yakın süredir sizlere temiz ve ucuz işciliği vermenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Klozet İç Takım Değişimi

Klozet Olarak bildiğimiz fakat halk arasında yaygın olarak kullanılmakta olan alafranga olarak bilinmekte olan tuvaletlerde depolarda ki sızıntı zamanla istemeden tatsız şeylere sebebiyet vermektedir.Bu sebebiyetler su faturanızın yüksek gelmesi ve lavabonuzun sürekli ıslak olmasıdır.

Peki bu sızıntı neden olur gelin birlikte bunu öğrenelim.Birinci sebebi depo içerisinde ki şamandıranın zaman içerisinde işlevini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Beyoğlu Su Kaçağı Bulma

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak Beyoğlu tüm mahhallelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Evinizde oluşan su kaçakları nasıl anlaşılır?

*Tavanda Kabarma,

*Duvarda Nemlenme

*Evde Pis Koku Olması

*Su Faturanızın Beklendiğinden Çok Gelmesi

Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.

Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.

Beyoğlu Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.

Kameralı Görüntüleme Nedir

Kameralı görüntüleme pis su giderlerini görüntülemek için kullanılmaktadır.Pimaş içerisinde oluşan kırıklar ezilmeler tıkanıklıkları noktasal olarak tespit etmekte ve sizleri ciddi maliyetten kurtarmaktadır.Banyonuzdan lavabonuzdan veya tuvaletinizden alt komşunuza sumU akmakta artık sıkıntı yapmanıza gerek yok bizleri aramanız yeterli.

Neden bizi seçmelisiniz!

  • İleri teknolojide cihazlar kullanıyoruz
  • Tesisat konusunda çok profosyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı bizde
  • Uygun fiyatlara kesin ve garantili çözümler sunuyoruz.
  • Robotla kamera sistemimizle kanallarınızı temizliyoruz.
  • 15 yıla aşkın  tecrübemizle siz değerli müşterilerimize güven veriyoruz

 

 ETİKETLER

Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beyoğlu Tuvalet Açan Tesisatçı

Beyoğlu Tıkalı Pimaş Açan Tesisatçı

Beyoğlu Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beyoğlu Tesisatçı Telefon Numarası

Beyoğlu Su Tesisatçısı Telefon Numarası

Beyoğlu Tıkalı Pimaş Açma Fiyatları

Beyoğlu Kanal Açma

Beyoğlu 7/24 Online Tesisatçı

Beyoğlu Lavoba Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beyoğlu Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Beyoğlu Petek Temizleme

Beyoğlu İlaçlı Petek Temizleme

Beyoğlu Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Tıkalı Lavoba Gideri Açma

Beyoğlu Tıkalı Lavoba Açan Tesisatçı

Beyoğlu Lavoba Açma

Beyoğlu Robotla Tıkanıklık Açma

Beyoğlu Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Lavoba Gider Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Beyoğlu Tesisat Servisi

Beyoğlu 24 Saat Çalışan Tesisatçı

Beyoğlu Robot Makinayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Robot Makinayla Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Musluk Değişim Fiyatı

Beyoğlu Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Beyoğlu Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Noktasal Kaçak Su Bulma

Beyoğlu Klozet Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Robotla Klozet Açma

Beyoğlu Su Kaçağı Termal Kamera Tespiti

Beyoğlu Tıkalı Pimaş Açanlar

Beyoğlu Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Beyoğlu Evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi?

Beyoğlu Evin Tavanında Nemlenme Oluyor Ne Yapabilirim?

Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Beyoğlu Banyo Tıkanıklığı Açma Servisi

Beyoğlu Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Beyoğlu Su Sızıntısı Kaçağı Bulma

Beyoğlu Sifon Tamiri Yapan Ustalar

Beyoğlu Rezervuar Değişimi Yapan Tesisatçı Ustaları

Beyoğlu Klozet Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Banyo Gider Borusu Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Tıkalı Tuvalet Pimaş Borusu Açma

Beyoğlu Mutfak Gider Pimaş Suyu Geri Tepiyor

Beyoğlu Lavabo Gİder Pimaş Borusundan Su Geliyor

Beyoğlu Klozet Pimaş Gider Borusundan Su Cekmiyor Ne Yapmalıyım?

Beyoğlu Tavanda Sürekli Nemlenme Oluyor Evimde Su Kaçağımı Var?

Beyoğlu Tüm Musluklar Kapalı Olduğu Halde Su Saati Hala Dönüyor Sebebi Nedir?

Beyoğlu Evimde Ağır Bir Nutubet Kokusu Var Su Kaçağı Olabilir mi ?

Beyoğlu İski Suyumu Kesti Nasıl Açtırabilirim?

Beyoğlu 1 Daire Su Tesisatını Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beyoğlu Resmi Olarak Doğalgaz Açan Tesisatçı

Beyoğlu Doğalgaz Projesi Çizen Tesisatçı

Beyoğlu Kombi Bakım Nasıl Yapılır Fiyatı Ne Kadar?

Beyoğlu Balkon Su Gideri Tıkandı Nasıl Açtırabilirim?

Beyoğlu Foseptik Çukuru Temizleyen Tesisatçı

Beyoğlu Basınç Düşürücü Takan Tesisatçı

Beyoğlu Ana Vanayı Ne Kadara Taktırabilirim?

Beyoğlu Evimin Gideri Sürekli Geri Bastığı İçin Yeni Pis Su Gideri Yaptırmak İstiyorum Ne Kadara Yaptırabilirim?

Beyoğlu Klozet İç Takım Su Kaçırıyor Değişmeden Tamir Edilebilir mi ?

Beyoğlu Demir Su Borusu Değiştirmeden Tamiri Mümkünmüdür?

Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde 

Beyoğlu Nöbetçi Musluk Tamir Ustası

Beyoğlu Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi

Beyoğlu Nöbetci Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisat Servisi

Beyoğlu Nöbetçi Su Tesisat Ustası

Beyoğlu Nöbetçi Doğalgaz Tesisatı Servisi

Beyoğlu Gece Çalışan Su Tesisatçısı

Beyoğlu Gece Açık Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Beyoğlu Nöbetçi Pimaş Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Beyoğlu Gece Açık İç Takım Değiştiren Tesisatçı

Beyoğlu Nöbetçi Gece Rezarvuar Değiştiren Tesisat Ustası

Beyoğlu Regülatör Vana Değişimi Yapan Su Tesisatçısı

Beyoğlu İç Takım En Kolay Nasıl Değişir ?

Beyoğlu Gömme Rezervuar Tadilat ve Değişim Fiyatları

Beyoğlu Evimde Su Kaçağı Var Bu Kaçak Alt Komşuyu Rahatsız Ediyor Cihazla Bulunabilir mi

Kameralı Lavabo Açmak Beyoğlu

Beyoğlu Termal Kameralı Tuvalet Pimaş Gideri Açmak

Beyoğlu Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Beyoğlu Evde Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Beyoğlu Klozetin İçine Koku Düştü Nasıl Çıkartabilirim?

Beyoğlu Acil Robotla Lavabo Açma Servisi

Beyoğlu Tıkalı Lavabo Açma Karbonat

Beyoğlu Bokla Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Beyoğlu Robotla Mutfak Pimaş Borusu Açma

Beyoğlu Robotla Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Beyoğlu Pazar Günü Hizmet Veren Su Tesisatçısı

Beyoğlu Pazar Günü Hizmet Veren Tuvalet Açma Servisi

Beyoğlu Güvenilir Lavabo Açma Servisi

Beyoğlu En Hesaplı Tuvalet Açma Servisi

Beyoğlu Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açabilirim